Survivor Yarışmacısı Nisa Bölükbaşı Kimdir?

Nisa Bölükbaşı özellikle Survivor programında göstermiş olduğu performansla yediden yetmişe herkesin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Sosyal medyaya Youtube kanalı aracılığıyla giriş yapan ünlü isim, aynı zamanda bu platforma video içerikler üretmeye de başlamıştır. Güzel oyuncunun aslen Türkiyeli olmamasına karşın Türkçe konuşma konusunda yüksek düzeyde çaba sarf etmesi ve şivesinin son derece sevimli olmasıyla hemen herkes tarafından sevilmiştir. Bununla birlikte Survivor yarışma programında göstermiş olduğu performans ve genel tavırlar da yine güzel oyuncunun beğeni toplamasını sağlamıştır.

Bu bağlamda biz de sizler için Nisa Bölükbaşı nereli? Kimdir? Aşk hayatı, eğitim, burcu, yaşı ve sosyal medya hesapları hakkında detaylı bilgileri derledik.

Nisa Bölükbaşı Kimdir?

Nisa Bölükbaşı, henüz çok küçük yaşlardan itibaren yüzme sporuyla tanışan ve sahip olduğu çevik özellikleri büyük oranda küçük yaşlarda yapmış olduğu spora borcu olan son dönemde en çok ilgi görmüş ünlü isimlerdendir. Aynı zamanda tenis oynayan ve bu sporda da son derece başarılı sonuçlar alan Nisa Bölükbaşı, Survivor’da göstermiş olduğu başarılı performansı sporcu geçmişine dayandırmaktadır. Kısa bir süre önce Youtube kanalı açan güzel oyuncunun sosyal medyaya içerik üretmeye başladığı da belirtilmelidir.

Nisa Nasıl Ünlü Oldu?
Nisa Nasıl Ünlü Oldu?

Nisa Nasıl Ünlü Oldu?

Nisa Bölükbaşı ilk olarak profesyonel spor kariyerine voleybol gibi daha önce tercih ettiği bireysel sporların aksine takım sporlarında başlamıştır. Genel anlamda ilk popülerliğini voleybolda Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde ederek yakalayan oyuncunun asıl popülerliği ise tahmin edileceği üzere Surivor yarışma programında ortaya çıktı. Survivor gönüllüler takımında oldukça başarılı sonuçlar alan ve göstermiş olduğu performansla tüm ilgiyi üzerine çeken Bölükbaşı, çok hızlı bir biçimde kısa bir sürede yüksek düzeyde popülerliğe ulaştı.

Nisa Bölükbaşı Kaç Yaşında?

Survivor’da göstermiş olduğu üst düzey performans ve başarılı sonuçlar nedeniyle hemen herkes tarafından en çok merak edilen konuların başında Nisa Bölükbaşı yaşı gelmektedir. Yaşının son derece genç olmasına karşın göstermiş olduğu yüksek başarılar ve sevecen tavırlarıyla herkes tarafından çok çabuk benimsenen Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde doğmuştur.

Nisa Bölükbaşı Burcu

2 Temmuz tarihinde doğan Nisa Bölükbaşı burcu ise Yengeç burcudur. Yengeç kadının hemen her özelliğine son derece belirgin bir biçimde sahip olan Bölükbaşı, özellikle idealist ve kararlı görünümüyle burcunun hakkını vermektedir. Aynı zamanda haksızlığa karşı direnen bir yapıya sahip olması ve hemen her şart altında yüksek düzeyde özgüvenle hareket ediyor olması Bölükbaşı’nın Yengeç kadını olduğunu kanıtlar temel karakteristik özelliklerdir.

Nisa Bölükbaşı Eğitim Durumu
Nisa Bölükbaşı Eğitim Durumu

Nisa Bölükbaşı Eğitim Durumu

Nisa Bölükbaşı’nın eğitim durumu da yine herkes tarafından çok sık merak edilen durumların başına gelmektedir. Belirtilmiş olduğu gibi spor konusunda oldukça geniş kapsamlı bir eğitim almış olan Bölükbaşı, Çek Cumhuriyeti’nde Mimarlık bölümünü tamamlamıştır. Dolayısıyla güzel oyuncu spor kariyerinin ve popülerliğinin yanı sıra mimarlık alanında da uzman olmaya adaydır.

Nisa Bölükbaşı Aslen Nereli?

Güzel oyuncuyla ilgili en çok merak edilenlerin başında etnik aidiyeti gelmektedir. Özellikle ebeveynlerinin Türk ve Çek olması Nisa Bölükbaşı aslen nereli? Sorusunu çok sık gündeme getirmiştir. Aynı zamanda güzel oyuncunun kullandığı Türkçe aksanı da yine bu tarz soruların çok sık olarak sorulmasına sebep olmuştur. Bu kapsamda ünlü isim Çek Cumhuriyeti’nin başkenti olan Prag’da gözlerini dünyaya açmıştır. Annesi Çekya vatandaşı olan güzel oyuncunun babası ise Türk vatandaşıdır. Dolayısıyla Nisa Bölükbaşı Türk ve Çek olmak üzere çifte vatandaşlık hakkına sahiptir.

Nisa Bölükbaşı Boyu ve Kilosu

Nisa Bölükbaşı boyu ve kilosu da yine pek çok kimse tarafından çok merak edilmektedir. Özellikle Bölükbaşı’nın Survivor’da yüksek düzeyde başarı elde etmesi ve yüksek düzeyde kondisyona sahip olması bu tarz soruların merak edilmesinin en temel sebebidir. Bölükbaşı’nın kilosu 60 kilogram olmakla birlikte boyu ise 1.70 metredir.

Nisa Bölükbaşı Sevgilisi Var mı?
Nisa Bölükbaşı Sevgilisi Var mı?

Nisa Bölükbaşı Sevgilisi Var mı?

Ünlü fenomenle ilgili yine herkes tarafından en çok merak edilen konuların başında aşk hayatı bulunmaktadır. Nisa Bölükbaşı: Barış Murat Yağcı aşkı uzun süre ikili tarafından gizlenmiş olsa da sanal dünyaya sızdırılan bir video ikilinin sevgili olduklarını açıklamalarına sebep olmuştur. Söz konusu videoda son derece sıcak bir samimiyet ilişkisi içerisinde kayda alınan ikili daha sonra birlikteliklerini sonlandırmıştır.

Nisa Bölükbaşı Sosyal Medya Hesapları

Nisa Bölükbaşı İnstagram hesabı “nisabolukbasi” şeklindedir ve bu hesabın yaklaşık olarak bir buçuk milyona yakın takipçisi bulunur. Aynı zamanda belirtilmiş olduğu gibi Youtube platformuna da giriş yapan Bölükbaşı, bu platformda da kısa süre içerisinde yüz binlerce takipçi sayısına ulaşmıştır.

İlginizi çekebilecek içerik: Duygu Özaslan Kimdir?