Ayda Kutay Kimdir? Sevgilisi Kim?

Ayda Kutay kimdir sorusunu son birkaç yıldır bol bol duymaktayız. Son zamanlarda her konuda her platformda başarılı ve kendini tanıtmayı başaran kişi Ayda Kutay’dır. Fazlaca takipçiye ve seven kitlesine sahiptir. Ayda Kutay aslında direkt Tiktok’dan ün kazanmamış olsa da şu an aktif Tiktok kullanıcısı ve fenomenidir.

Ayda Kutay Kaç Yaşında?

Ayda Kutay’ın yaşı birçok insan tarafından merak edilmektedir. Bebeksi yüzü ve sempatik hareketleri ile takipçilerinin ilgi odağı olan Ayda Kutay kaç yaşında sorusu takipçilerinin merakla sorduğu sorulardan birisidir. Ayda 1996 doğumludur dolayısıyla 27 yaşındadır.

Ayda Kutay Nereli?

Takipçileri ve yaşamındaki insanlar tarafından çok sevilen Ayda güzelliği ile her zaman dikkatleri üzerine çekmektedir. Peki güzeller güzeli Ayda Kutay nereli? Bu sorunun cevabı çok karışıktır. Anne ve babası ayrı olan fenomen şu an annesi ile İstanbul’da yaşamaktadır. Ancak birçok bilgi ele alındığında Ayda’nın aslen Malatya’lı olduğu söylenmektedir.

Ayda Kutay Hangi Burç?

Burçlar birçok insanın en merak ettiği konulardan birisi haline gelmiştir. Ayda Kutay’ın takipçileri de onun burcu hakkında bilgi almak için ısrarlıdır. Peki, Ayda Kutay hangi burç? 14 Şubat tarihinde doğan Ayda’nın burcu kovadır.

Ayda Kutay Boyu ve Kilosu?

Sadece içerikleri ile değil güzelliği ile de gündemi başarmıştır Ayda Kutay. Ancak takipçilerinin merakı sadece birkaç soru ile son bulmamıştır. Takipçileri için Ayda Kutay boyu ve kilosu bakımından da merak edilmektedir. 168cm uzunluğunda olan sosyal medya fenomeni güzel 48kg ağırlığındadır.

Ayda Kutay’ın Sevgilisi Var Mı?
Ayda Kutay’ın Sevgilisi Var Mı?

Ayda Kutay’ın Sevgilisi Var Mı?

Ayda Kutay hakkında merak edilen birçok konu mevcuttur. Güzel fenomen özel hayatı hakkında da birçok soruya maruz kalmaktadır. Peki, Ayda Kutay’ın sevgilisi var mı? Ayda Kutay kendisi gibi fenomen olan Bartu Dev ile iki yıldır ilişki yaşamaktadır. Yaşadıkları ilişki ile sosyal medyada çokça öne giden çiftin ilişkisi hala devam etmektedir.

Ayda Kutay ve Bartu Dev

Ayda Kutay ve Bartu Dev son dönemlerin en bilindik fenomen çiftlerinden birisi. İkili cezaevi tahliye sürecinde tanışmışlar ve ilk başlarda sanaldan ilişkilerini yürütmüşlerdir. Daha sonra kavuşan çift çok iyi anlaşmaktadır.

Bartu Dev Kimdir?

Ayda Kutay’ın sevgilisi olan Bartu insanlar tarafından merak edilmektedir. Peki, Bartu Dev kimdir? Bartu Dev Tiktok üzerinde 600 binden fazla takipçisi ve 25 milyondan fazla beğenisi bulunan fenomendir. Aynı zamanda Instagram üzerinde de 30 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Ayda Kutay Instagram

Ayda Kutay birçok mecrada ünü elinde tutan sosyal medyanın güzellerinden birisidir. Aynı zamanda Ayda Kutay Instagram hesabına da sahiptir. Ayda Kutay aktif bir İnstagram kullanıcısı olması ile birlikte İnstagram’da 452 bin takipçiye sahiptir. Yalnızca 133 kişiyi takip eden fenomen 154 tane paylaşım yapmıştır. Aynı zamanda öne çıkan hikayeler kısmında yıllarını arşiv bir şekilde de paylaşmış fenomen İnstagram kullanıcı adını “aydakutay” olarak kullanmaktadır.

Ayda Kutay Youtube

Ayda Kutay sadece İnstagram ya da Tiktok mecrasında değil diğer mecralarda da ismi duyulmuş birisidir. Ayda Kutay Youtube kanalına da sahiptir. Youtube hesabında 176 bin kişinin abone olduğu kanala sürekli olarak videolar yüklenmektedir. Vlog çekmeyi seven Ayda Youtube’de “aydakutay” kullanıcı adını kullanmaktadır.

Ayda Kutay Tiktok
Ayda Kutay Tiktok

Ayda Kutay Tiktok

Ayda Kutay Tiktok sayesinde eski Facebook zamanlarında sağladığı ünün daha fazlasına ulaşmıştır. Tiktok hesabında 133.8 bin takipçiye sahip olan Ayda yalnızca 188 kişiyi takip etmektedir. Aynı zamanda Ayda’nın beğeni sayısı da oldukça yüksektir. Beğeni sayısı şu anda 1.6 milyona erişen Ayda bu sayıyı git gide arttırmaktadır.

Ayda Kutay Osmanlı Torunu İle Mi Sevgili?

Ayda Kutay’ın aşk hayatı takipçileri tarafından çokça merak edip sorulan sorular arasında yer almaktadır. Takipçileri onun kiminle beraber olmak istediğini merak etmektedirler. Peki, Ayda Kutay Osmanlı Torunu ile mi sevgili? Bu soru takipçileri tarafından inanılmaz derece merak edilen Ayda bir zamanlar bu iddia ile gündeme gelmişti. Lakin eldeki bilgilerden yola çıkarak böyle bir şeyin olmadığı daha doğrusu böyle bir bilgiye sahip olmadığımız söylenebilir

Ayda Kutay En Sevdiği Renk

Ayda Kutay hakkındaki her şey takipçilerinin dikkatini çekmektedir. Hayranları onun hakkındaki en küçük detayı bile bilmeye heveslidirler. Sordukları soruların arasında Ayda Kutay en sevdiği renk hangisidir sorusu da yer almaktadır. Bununla ilgili kesin bilgi olmasa da Ayda’nın en sevdiği renklere siyah ve pembe diyebiliriz.

Ayda Kutay Arkadaşları

Ayda Kutay arkadaşları ile sağlam bağları olan bir fenomendir. Birçok arkadaşı bulunan fenomenin arkadaşları da onun gibi fenomendir. Birkaç arkadaşının adını vermek gerekir ise; Bahar Çelebi, Tuna İpek, Öykü Berkan, Rızacan Durmuş, Mira İpek, Alihan Kalkan, Okan Öcal, Veysel Demir, Öznur Garip gibi bir çok fenomen isimle arkadaştır.

Ayda Kutay Oltacı Çetesi

Zamanında olan bir olaydan dolayı herkesin gözü fenomenlere çevrilmişti. Olta sistemi ile dolandırıcılık yapan bu çete birçok ismi kandırmıştı. Oltacı çetesi yöntemiyle 50’ye yakın ünlünün sosyal medya hesabını çalıp şantajla para isteyen “Ducky Layne” çetesi olarak da bilinir. Bu çetenin 14 üyesi tutuklandı.  Gökyar Ş. liderliğindeki çete dolandırmak istediği ya da tongaya düşürüp para istediği kişileri mahrem fotoğrafları yayınlamakla tehdit ediyordu. Çete üyelerinin arasında Ayda Kutay da vardır. Dolayısıyla Ayda Kutay oltacı çetesi üyeleri arasındaydı.

Bu sosyal medya çetesi içerisinde ünlü isimlerin de bulunduğu birçok kişiyi sorgusuz sualsiz hesaplarını çalarak dolandırmaya ve tehdit etmeye başlamışlardır. Ünlü isimlerin arasında başlıca Berk Oktay, Balçiçek İlter, Gamze Özçelik, Neslişah Alkoçlar, Seda Akgül, Seren Serengil ve Tamer Karadağlı bulunmaktadır. Ancak çete Nusret Gökçe’nin hesabını da hacklemeye çalışırken yakalanmış böylece kendini ele vermiştir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Nurseli Aksoy Kimdir? Kaç Yaşındadır? adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.