Cellat36 Kimdir? Nasıl Fenomen Oldu?

Cellat36 oldukça başarılı bir Tiktok fenomenidir.  Tiktok sayesinde hayatımıza tam anlamıyla giriş yapan Özgür Deniz Cellat, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden bir tanesidir. Takipçileri ile etkileşimi, özel hayatı, kişiliği, videoları ve daha pek çok unsur ile kendisinden sıkça söz ettiren Cellat36, popülerliği ve başarısı sayesinde “Tiktok Cellat Kimdir?” başlığının internet ortamında sıkça aratılmasına vesile olmuştur.

Cellat36 Kaç Yaşında?

Özgür Deniz Cellat, 1999 yılında doğmuştur. 22 yaşında olan sevilen isim, Instagram üzerinde videolar çekerek adını duyurmuş, daha sonra ise Tiktok platformuna geçiş yaparak çok büyük bir kitleye erişmiştir.

Cellat36 Nereli?

Cellat36 lakabıyla bilinen Özgür Deniz, Kars’ın Sarıkamış ilçesinde dünyaya gelmiştir. Lakabındaki 36, Kars ilinin plaka kodudur. Cellat, günümüzde yaşantısını Eskişehir’de sürdürmektedir.

Cellat36 Sevgilisi
Cellat36 Sevgilisi

Cellat36 Sevgilisi

Cellat36 lakaplı Özgür Deniz’in takipçilerinin oldukça büyük bir bölümü kızdır. Bu nedenle en çok merak edilen konuların başında Cellat36 sevgilisi gelmektedir. Özgür Deniz Cellat, bir dönem Tiktok platformunun sevilen isimlerinden biri olan Cemre Solmaz ile ilişki yaşamıştır. İki tarafın da hayranları bu ilişkiyi benimseyerek çift için “Cemcel” lakabını oluşturmuştur. Ancak ikilinin yolu ayrılmıştır. Takipçileri derinden üzen bu haber, Cellat36 hayranlarının “Cemcel” ismini devam ettirmesine ve ikilinin tekrar sevgili olmasını istemesine neden olmuştur. Günümüzde ise Cellat36 adlı fenomenin sevgilisi yoktur.

Cellat36 Hangi Burç?

Cellat36 kullanıcı ismine sahip Özgür Deniz, 5 Haziran tarihinde dünyaya gelmiştir. Bu nedenle ikizler burcudur.

Cellat36 Boy Ve Kilosu

Cellat36 güzel fiziği ve yakışıklılığı ile gözleri üzerine çekmektedir. Kızların en çok sevdiği Tiktok fenomenlerinden biri olan Özgür Deniz, 1.85 cm boyundadır. Ancak kilosu ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamıştır.

Cellat36 Baba Kız İlişkisi Nedir?

Cellat36 kullanıcısının takipçilerinin büyük bir bölümünü kızlar oluşturmaktadır. Özgür Deniz, Tiktok hesabı üzerinden açmış olduğu yayında bir kız takipçisi “Benim babam yok, seni izlerken iyi hissediyorum. Sana baba diyebilir miyim?” sözlerini sarf etmiştir. Bu olaydan sonra Tiktok’ta Cellat36 takipçileri, “Özgür bir denizkızı değilim ama Özgür Deniz Cellat’ın kızıyım.” cümlesini sıkça kurmaya başlamıştır. Özgür Deniz, kız takipçilerine bir baba gibi davranmakta kimi zaman korumakta, kimi zaman ise azarlamaktadır.

Özgür Deniz Cellat’ın baba kız ilişkisi, sosyal medyayı sallamıştır. İnsanlar adeta iki tarafa ayrılmış ve büyük tartışmalar yaşamıştır. Bazı insanlar bu durumun kötü olmadığını ve iyi bir etkileşim sağladığını dile getirirken, bazı insanlar ise “Neden bu çocuğa baba diyorsunuz?” gibisinden tepkiler vermiştir. 

Cellat36 Ne İş Yapıyor?

Özgür Deniz, sosyal medyanın sevilen isimleri arasındadır. Şuanda profesyonel olarak herhangi bir meslek icra etmeyen Cellat36, başarılı bir içerik üreticisidir. Ayrıca gitar çalabilmektedir. Güzel sesiyle milyonlarca insanı büyülemeyi başaran Özgür Deniz, günümüzde içerik üreticiliğine odaklanmış ve bu doğrultuda bir kariyer çizmiştir. Bunun yanı sıra, çok yakın bir zamanda televizyon reklamında rol almıştır. Reklamda Tiktok efektleri ve esintilerine yer verildiği için büyük bir beğeni toplamıştır.

Cellat36 Haberleri

Cellat36, adını yalnızca Tiktok’ta duyurmamıştır. Diğer sosyal medya platformları da dahil olmak üzere pek çok alanda kendisinden söz ettirmektedir. Özellikle Youtube platformunda Cellat ile ilgili sayısız video yapılmıştır. Videolarda aldatma, ifşa, canlı yayın, kavga, kaza gibi sayısız magazinsel içerik bulunmaktadır. Pek çok insan, bu videoları izleyerek Cellat36 kullanıcısının hayatını daha detaylı öğrenmeye çalışmaktadır. Ancak bu haberlerin pek çoğu asılsızdır.

Cellat36 Nasıl Fenomen Oldu?
Cellat36 Nasıl Fenomen Oldu?

Cellat36 Nasıl Fenomen Oldu?

Özgür Deniz Cellat, ilk olarak Instagram üzerinden video paylaşımları yapmıştır. Daha sonra ise, Tiktok hesabı açarak değişik ve alışılmışın dışında efektler kullanarak milyonlarca takipçiye erişmeyi başarmıştır. Videolardaki geçişler ve görüntü kalitesi, Cellat’ın başarılı olmasında büyük bir rol oynamıştır.

 Cellat36 Tiktok Hesabı

Özgür Deniz Cellat, 2020 yılında ilk videosunu yayınlayarak Tiktok platformuna giriş yapmıştır. Oldukça kısa bir sürede büyük bir kitleye erişen Cellat36, başta kızlar olmak üzere milyonlarca insanı kendine hayran etmiştir. Tiktok’ta profesyonel kameraman ve ekipmanlarla çalışan sayılı içerik üreticilerinden biri olan Cellat36, özellikle geçiş efektlerini başarılı bir şekilde kullanmaktadır.

Cellat36, videolarında şarkı söylemekte, akımları takip etmekte, düet yapmakta ve sevilen replikleri kendi videosu üzerine ekleyerek sevilen içerikler ortaya çıkartmaktadır. Özgür Deniz, “Cellat36” kullanıcı adı ile 2020 tarihinde açtığı Tiktok hesabında oldukça büyük bir başarı elde etmiştir. Güncel olarak 5.2 milyon kullanıcı tarafından takip edilmektedir. Videolarının ortalama izlenme sayısı 5 milyonun üzerindedir. Ayrıca toplam beğeni sayısı ise 246 milyon olmaktadır.

Cellat36 Instagram Hesabı

Cellat36 kullanıcı adını Tiktok’ta kullanan Özgür Deniz, Instagram platformunda “cellatiniz” adını kullanmaktadır. 1 milyon kullanıcı tarafından takip edilen Özgür Deniz, bu platformda da adından söz ettirmeyi başarmıştır. Instagram hesabında genellikle Tiktok videolarını paylaşan Cellat36, kişisel fotoğraflarına da yer vermektedir. Komik anları hikayeler ile başa sabitleyen, Reels özelliğini Tiktok videolarını paylaşmak için kullanan, IGTV özelliğinden ise değişik konseptli uzun videolar paylaşan Özgür Deniz Cellat, hem Tiktok kullanıcılarına hem de Instagram kullanıcılarına hitap etmeyi başarmıştır.

Cellat36 Youtube Kanalı Var Mı?

Cellat36 hakkında en çok araştırılan konulardan bir tanesi de sevilen ismin Youtube kanalına sahip olup olmadığıdır. Özgür Deniz Cellat, Youtube kanalı açmamayı tercih etmiştir. Zira Cellat36, tüm zamanını Tiktok için ayırmakta ve bu işe için ciddi bir emek harcamaktadır. Özgür Deniz Cellat, zaman zaman arkadaşlarının Youtube kanalına konuk olmaktadır. Ayrıca ÖDCFC (Özgür Deniz Cellat Fan Clup) olarak bilinen hayranları, özgür deniz ile ilgili video, kesit, canlı yayın gibi paylaşımlar için Youtube kanalı açmıştır. Bu sayede Tiktok hesabı olmayan bireyler de Cellat36 içeriklerini izleyebilmektedir.

Yazımızı beğendiyseniz, Ayda Kutay Kimdir? Sevgilisi Kim? adlı yazımız da ilginizi çekebilir.