Semih Varol Kimdir? Sera Varol ile İlişkisi

Sosyal medya içerisinde çok sayıda fenomen, ünlü isim vardır. Geniş takipçi kitleleri ve hayranları olup, insanlar tarafından sıkça araştırılır. Zira birçok kişi onları takip etmek ister. Bunlardan birisi de Semih Varol’dur.

Semih Varol kimdir? Sorusu birçok hayranı tarafından sorulur. Her geçen gün hayran kitlesi artmakta olup, yeni kişiler hakkında daha fazla ayrıntıyı sorgular. Bu kapsamda doğum tarihi, okuduğu yerler gibi bazı bilgiler, oldukça ilgiyle araştırılır.

Daha önce Mehmet Ali Erbil ile Çarkıfelek’e yarışmacı olarak katılım sağlayan Semih Varol, aynı zamanda Kim Milyoner Olmak İster’e de katılmıştır. Aynı zamanda “Başkası Olma Kendin Ol” isimli kitabı da vardır.

İnstagram, Youtube ve TikTok gibi sosyal medyalarda hesabı olan Semih Varol, başarılı bir fenomendir. İşte fenomen hakkında merak edilen bazı detaylar…

Semih Varol'un Hayatı
Semih Varol’un Hayatı

Semih Varol’un Hayatı

1996 yılında Bartın’da doğan Semih Varol, 3 yıl ailesi ile birlikte burada yaşaması ardından onlarla İstanbul’a göç etmiştir. Önce İstanbul’un, Beykoz semtine gelerek, 1 yıl ardından Kâğıthane’nin Çeliktepe bölgesine yerleşmiştir.

İlkokul ve Ortaokul eğitimini Cengizhan İlköğretim Okulu’nda almıştır. Lise eğitimini ise Gaziosmanpaşa Küçükköy Teknik Lisesi’nde, “Web Tasarım Programcılığı” alanında okumuştur. Üniversitede önce Bartın Üniversitesini kazanıp, burada 1 yıl okumuştur.

Ardından da İstanbul Nişantaşı Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümüne yatay geçiş sağlamıştır. Hayatını İstanbul-Gaziosmanpaşa’da sürdürür.

Semih Varol’un Yaşı?

Günümüzde her fenomenin, ünlünün yaşı takipçileri arasında merak konusudur. Her geçen gün yeni hayranlara sahip oldukları için, bazı bilgiler sürekli sorulur. Bunlardan bir tanesi de yaştır. Semih Varol kaç yaşında sorusu da birçok kişi tarafından, yoğun şekilde araştırılır.

Başarılı fenomen 25 yaşındadır. Semih Varol doğum tarihi ise 1996’dır.

Semih Varol’un Sevgilisi

Ünlülerin, fenomenlerin sevgilileri insanlar arasında yoğun ilgiyle karşılanır. Bu kapsamda Semih Varol sevgilisi de birçok kişi tarafından merak edilir. Sera Varol ile sevgili olan Semih Varol, 4 yıldan bu yana birlikteliklerini sürdürmektedir. Peki, Sera Varol kimdir?

Sera Varol da başarılı bir fenomen olup, 6 Aralık 1996 tarihinde, İstanbul’da doğmuştur. TikTok üzerinde 117,7 milyon beğenisi, 5.9 Milyon takipçisi vardır. Takip edilen alanı ise 192’dir. 

Youtube hesabında 204 bin abonesi olup, İnstagram’da 390 bin takipçisi bulunur. Takip ettiği kişi sayısı 97’dir.

Semih Varol ve Sera Varol
Semih Varol ve Sera Varol

Semih Varol ve Sera Varol Akraba Mı?

Semih Varol Sera Varol Akraba mı ya da evli mi sorusu birçok kişi tarafından sorulur. Çiftin sosyal medyada popüler olması, her geçen gün hayran sayısını arttırır. Bu nedenle hayranlar listesine yeni katılanlar bu soruyu her zaman merak eder.

Sera Varol TikTok üzerinde bir akımdan bahsederek, adın sonuna yazı yazılıp o kişiyle video yapılmasından bahsetmiştir. Kendisinin de Semih Varol ile yapması nedeniyle “Varol” yaptığını söylemiştir. Sera Varol soyadı konusunda “Korkmaz” olduğunu söylemiştir.

Çift sevgili olup, akraba değillerdir. Aynı zamanda henüz evlenmemişlerdir.

Semih Varol ve Sera Varol Evlenecek Mi?

Ünlü ve fenomenlerin hayranları, severek takip ettikleri kişilerin evlenip, evlenmeyeceğini de merak eder. Bu bakımdan Sera Varol Semih Varol evli mi sorusu da birçok kişi tarafından merak edilir. Bu konuda çift henüz evlenmeyi düşünmediklerini açıklamıştır.

Semih Varol Hangi Okullarda Okumuştur?

Fenomenlerin hangi okullardan mezun oldukları da birçok kişi tarafından merak edilir. Bu bakımdan Semih Varol eğitim de oldukça araştırılan konular arasındadır.

Semih Varol, Cengizhan İlköğretim Okulu’nda İlkokul ve Ortaokul eğitimini görmüştür. Gaziosmanpaşa Küçükköy Teknik Lisesi’nde, Web Tasarım Programcılığı” alanında lise eğitimini  almıştır. Sonra da  Bartın Üniversitesini kazanıp, burada 1 yıl okumuştur. Ancak İstanbul Nişantaşı Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümüne yatay geçiş sağlamıştır.

Semih Varol Sosyal Medya Hesapları
Semih Varol Sosyal Medya Hesapları

Semih Varol Sosyal Medya Hesapları

Günümüzde her insan fenomenleri takip etmek ister. Bunlardan bir tanesi de Semih Varol’dur. Kendisinin İnstagram, Youtube ve TikTok gibi medyalarda hesabı olduğu görülür. Ancak bu platformlarda milyonlarca üye olması sebebiyle, bazı kullanıcılar hemen bulamayabilir. Peki, Semih Varol sosyal medya hesapları neler?

Semih Varol İnstagram Adresi

Semih Varol İnstagram adresi mevcuttur. Fenomen oldukça geniş bir kitleye sahip olup, burada da başarısını sürdürür. Ancak yeni hayranlar, kendisine ait olan İnstagram hesabını hemen bulamadığını belirtebilir.

Eğer https://www.instagram.com/semihvarol/?hl=tr linkine giderseniz, kendisinin profiline ulaşabilir, takip edebilirsiniz. Güncel olarak 2,788 gönderisi mevcut olup, 928 bin takipçisi vardır. Takip kısmında ise 305 kişi görülür.

Fenomeni takip ederek son paylaşımlarını güncel şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Semih Varol Youtube Adresi Nedir?

Youtube günümüzde en çok kullanım gören sosyal medya platformları arasındadır. Dolayısıyla fenomenlerin hayranları, Youtube hesaplarını da bularak, takip etmek ister. Peki, Semih Varol Youtube hesabı ne?

Eğer yeni kullanıcıysanız ve hesabını bulamamışsanız,  https://www.youtube.com/channel/UCT5KHEjT86W6UHX6BS5OGww adresini takip ederek, abonesi olabilirsiniz. Platformda 109 bin abonesi görülmektedir. Siz de abonesi olarak, paylaşımlarını güncel olarak takip edebilirsiniz.

Semih Varol TikTok Hesabı Nedir?

TikTok günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasındadır. İçerisinde çok sayıda fenomen vardır. Bunlardan bir tanesi de Semih Varol’dur. Her gün hayran kitlesini genişleten isim, oldukça başarılı ve popülerdir.

Ancak yeni hayranları, TikTok üzerinde kendisini bulamayabilir. Peki, Semih Varol TikTok adresi ne? Eğer https://www.tiktok.com/@semihvarol?lang=tr-TR adresini takip ederseniz, fenomenin hesabını bulabilirsiniz.

Platformda 107,8 Milyon beğenisi olan Semih Varol, 2,7 Milyon takipçiye sahiptir. Takip edilen kısmı ise 629 kişidir. Kendisinin platformda çok sayıda gönderisi olup, hayranlar tarafından incelenmelidir.

Eğer takibe alırsanız, videolarını kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Semih Varol Twitter

Semih Varol Twitter adresi https://twitter.com/Himesovski olup, 1,1 milyon takipçiye sahiptir. Takip edilen kısmı 52 olup, fenomenin son paylaşımları burada görülebilir.

Ayrıca, Ezgizem Kimdir? Ne İş Yapıyor? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.