Ezgizem Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Ezgizem, uzun yıllardır sosyal medya platformları ile içli dışlı olan fenomenlerden bir tanesidir. Musical.ly uygulaması ile içerik üreticiliği yapmaya başlayan Ezgizem, günümüzde Tiktok uygulamasında paylaşımlar yapmaktadır. Sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanan Ezgizem, ciddi bir kitleye sahiptir. Enerjisi ve samimiyeti ile milyonlarca insanın sevgilisi haline gelen Ezgizem, hayatı en çok araştırılan isimler arasında yer almaktadır.

Ezgizem Kaç Yaşında?

Ezgizem, Tiktok platformu için çektiği videolar ile göz kamaştırmaktadır. Bu nedenle Ezgizem hakkında en çok merak edilen konulardan biri de sevilen ismin yaşıdır. Ezgizem, 1989 yılında doğmuştur. Ezgizem’in yaşı 32 olmaktadır.

Ezgizem Kimle Evli?
Ezgizem Kimle Evli?

Ezgizem Kimle Evli?

Ezgizem kullanıcı adlı Ezgi Gizem Akdoğan’ın özel hayatı da merak konusu olmuştur. İnternet ortamında yayınladığı içeriklerde sık sık eşine yer veren Ezgizem, 7 yıldır evlidir. Kocası ise Yalçın Akdoğan’dır. Yalçın Akdoğan futbolcudur. Ancak düğüne 1 sene kala geçirdiği talihsiz bir sakatlık nedeniyle futbola ara vermek zorunda kalmıştır. Bu dönemde evlenmek isteyen çift, birlikte bir otelde çalışmıştır. Yalçın Akdoğan, çalıştığı dönemde eşi Ezgizem ile birlikte birikim yaparak dünya evine girmiştir. Ardından ise, çalışma hayatlarını sürdürerek sakatlığın tedavisini yaptırmışlardır.

Ezgizem lakaplı fenomenin hayatımıza girmesiyle birlikte, Yalçın Akdoğan kimdir soruları artmaya başlamıştır. Yalçın Akdoğan, tıpkı eşi Ezgizem gibi Tiktok videoları çekmektedir. Sosyal medya kullanıcı adı olan “Yakari” lakabı ile tanınmaktadır.  

Ezgizem Nereli?

Sevilen ismin hayranları, Ezgi Gizem Akdoğan’ın nereli olduğunu merak etmektedir. Ezgizem, yaptığı bir açıklamada babasının Kayserili olduğunu dile getirmiştir. Ancak Akdoğan, Antalya’da doğup büyümüştür. Aslen Kayserili olsa da, Antalya’da yaşamını sürdürmektedir.

Ezgizem Hangi Burç?

Ezgizem 23 Ekim 1989 yılında dünyaya gelmiştir. 23 Ekim’de doğan fenomen, akrep burcudur.

Ezgizem’in Eğitim Durumu Nedir?

Ezgizem, musical.ly zamanlarında hayatımıza girmiş fenomenler arasında yer almaktadır. Ezgizem’in eğitim durumu oldukça merak edilmektedir. Ezgizem, üniversite eğitimini tamamlamıştır. Üniversitede hangi bölümü okuduğu ile ilgili herhangi bir paylaşım yapmamıştır.

Ezgizem Ne İş Yapıyor?
Ezgizem Ne İş Yapıyor?

Ezgizem Ne İş Yapıyor?

Ezgizem, oldukça başarılı bir içerik üreticisidir. Geçmişte farklı işlerde çalışmış olan Ezgizem, günümüzde birden fazla iş ile meşguldür. Şimdilerde başarılı bir Tiktok içerik üreticisi, Youtube kanal sahibi, e-satış sitesi sahibidir. Yaptığı her işte başarılara imza atması ile ön plana çıkmayı başaran Ezgi Gizem Akdoğan, ayrıca yazarlık yapmış ve kendi kitabını yayınlamıştır.

Ezgizem Shop

Ezgi Gizem Akdoğan, dijital satış gerçekleştirmektedir. Ezgizem Shop isimli e-ticaret sitesi, kendi imzasını taşıyan pek çok ürün içermektedir. Ezgizem hayranları, ürünler satışa sunulduktan kısa bir süre sonra stokları bitirmiştir. Ezgizem, stoklarını yenilemekte ve ürün güncellemeleri yaparak hayranlarını mutlu etmektedir. Üstelik internet sitesinde satışa sunduğu ürünlerin fiyatı da her bütçeye uygundur. Sweatshirt, tişört, anahtarlık, maske, cep telefonu aksesuarı gibi ürünler Ezgizem Shop sitesinde satılmaktadır. Ürünlerin büyük bir bölümünde Ezgizem logosu ya da ismi görülebilmektedir.

Ezgizem Kitabı

Ezgizem, “Fenomenin İlham Veren Yolcuğu” adlı bir kitap yayınlamıştır. Kitabın konusu, genel olarak fenomenliğe nasıl başladığı ve bu yolculukta neler ile karşılaştığı üzerinedir. İnternetin hayatımıza adapte olması ile birlikte hepimizin kullanmaya başladığı sosyal medya platformlarında başarılı olma hikayesini gözler önüne seren Fenomenin İlham Veren Yolcuğu adlı kitap, Ezgi Gizem Akdoğan hayranları tarafından büyük bir beğeniyle okunmuştur. Fenomenin İlham Veren Yolcuğu kitabı 205 sayfadır.

Ezgizem Eski Hali

Ezgi Gizem Akdoğan’ın eski hali merak konusu olmuştur. Sevilen isim 32 yaşında olmasına rağmen 20 yaşında gibi görünmektedir. Bu nedenle pek çok insan Ezgizem’in eski hali konusu üzerine araştırmalar yapmaktadır. Ezgizem’e ait en eski görüntülerden bir tanesi de düğününde çekilen videolardır. Ezgi Gizem Akdoğan, evliliğinden sonra birkaç küçük operasyon ile genç kalmayı başarmıştır. Her geçen gün daha da gençleşen Ezgi Gizem Akdoğan, kendisinden küçüklere taş çıkartacak bir fiziğe sahiptir.

Ezgizem Tiktok Hesabı
Ezgizem Tiktok Hesabı

Ezgizem Tiktok Hesabı

Ezgi Gizem Akdoğan, Tiktok  platformundaki yolculuğuna musical.ly ile başlamıştır. Uzun bir süre boyunca içerik üreticiliği yapmış olan Ezgi Gizem Akdoğan, musical.ly platformunun isim değiştirmesi ile birlikte Tiktok içerik üreticiliğine başlamıştır. Güncel olarak 6 milyon kullanıcı tarafından takip edilen Ezgi Gizem Akdoğan bakım, dans, eğlence içerikli videolar paylaşmaktadır. Enerjisi yüksek videolar paylaştığı için çok kısa bir zamanda geniş bir kitleye erişmeyi başarmıştır. Ezgizem kullanıcı adıyla açtığı hesabı, toplamda 290 milyona yakın beğeni almıştır.

Ezgizem Instagram Hesabı

Ezgizem, Tiktok hesabının yanı sıra aktif olarak Instagram da kullanmaktadır. Oldukça renkli ve eğlenceli bir Instagram hesabına sahip olan Ezgi Gizem Akdoğan, düzenli paylaşımlar yaparak etkileşimini arttırmaktadır. Takipçi sayısı 1 milyona yaklaşan Ezgizem, Reels özelliğini kullanarak Tiktok videolarından bazılarını Instagram sayfasında gönderi olarak paylaşmaktadır. Bunun yanı sıra story özelliğini kullanarak günlük hayatından kesitler paylaşmaktadır. Zaman zaman ise çekilişler yaparak takipçilerinin yüzünü güldürmektedir.

Ezgizem Youtube Kanalı

Ezgi Gizem Akdoğan, gününün büyük bir bölümünü içerik üreterek geçirmektedir. Sosyal medya hesaplarına göz atıldığı zaman bu sonuca varmak hiç de zor değildir. Ezgi Gizem Akdoğan, sosyal medya platformundaki takipçilerinin ısrarları üzerine bir Youtube kanalı açmıştır. Birbirinden farklı ve eğlenceli videolar çekerek geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Ev turu, vlog, eğlenceli oyunlar, soru cevap, kutu açılımı, takipçilerimi aradım gibi sayısız içerik üreten Ezgi Gizem Akdoğan, Youtube platformunda da Ezgizem olarak anılmaktadır. Çoğu zaman içeriklerinde eşi ve arkadaşlarına yer vererek oldukça keyifli videolar çekmektedir.

Ezgizem Youtube kanalı 759 bin kullanıcı tarafından takip edilmektedir. Ezgi Gizem Akdoğan’ın yaptığı Youtube paylaşımlarının toplam izlenme sayısı ise 89 milyonun üzerindedir. 

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cellat36 Kimdir? Nasıl Fenomen Oldu? adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.