Emre Balım Kimdir? Asıl Mesleği Nedir?

Sosyal medya alanları; internet mecrasında etkinliği her geçen gün hızla artan uygulamalardandır. Bu alanda paylaşımlarıyla dikkat çeken ve öne çıkan isimlerden birisi olan Emre Balım; özelikle Tiktok uygulaması ile tanınmış fenomenlerden biridir.

Fenomenler; başarılı paylaşımlarıyla dikkat çeken ve göz önünde kişiler olduğu için, takipçileri tarafından haklarında pek çok şey merak ediliyor. Bugün yazımızda sizler için; Emre Balım ve hakkında merak edilen detayları inceliyoruz.

Emre Balım Kaç Yaşında?

Şu an 23 yaşında olan ünlü fenomen; ilginç ve çok hoş bir alanda performans sergileyen isimlerden biri ve canlı heykel gösterisi yapan bir isim.

Emre Balım’ın Boyu ve Kilosu Kaç?

Boyu 1.78 m olan Emre balım; 71 kg ağırlığında.

Emre Balım Aslen Nereli?

Aslen Denizlili olan başarılı isim; Denizli sokaklarında arkadaşlarıyla yaptığı canlı heykel performanslarıyla dikkat çekiyor.

Emre Balım’ın Asıl Mesleği Nedir?
Emre Balım’ın Asıl Mesleği Nedir?

Emre Balım’ın Asıl Mesleği Nedir?

Emre Balım; son yılların yükselen uygulaması Tiktok’ta başarılı olmasının yanı sıra farklı alanlarla da uğraşan isimlerden. Asıl mesleği aşçılık olan fenomen; canlı heykel performansları da gerçekleştiren bir isim. Canlı heykel gösterisi yapacağı sırada en büyük destekçisi olan annesi; bu süreçlerde ona yardım ediyor.

Emre Balım ve Sosyal Medya

Emre Balım; sosyal medya platformları sayesinde tanıdığımız başarılı içerik paylaşımcılarından birisi. Aynı zamanda canlı heykel alanıyla uğraşan fenomen isim; bu alandaki içerikleri ve bilgilerini de sosyal medya hesaplarında paylaşıyor. Bu alana ilgisi olanların ve farklı bir alanda bilgi sahibi olmak isteyenlerin görmesi gereken sosyal medya hesaplarına sahip.

Sosyal medya; son yılların çok büyük bir hızda ilerleyen internet mecralarının başında geliyor. Birbirinden farklı alanlara hizmet eden pek çok sosyal medya uygulaması bulunan internet âleminde; hepsinin yöneldiği kitle farklı olsa da; her alandan ve yaştan insan tarafından pek çoğu yoğun ilgi görüyor.

Bazı kişiler İnstagram gibi uygulamalarla fotoğraf ve video içeriklerine ağırlık vermeyi tercih ediyor; bazı sosyal medya kullanıcısı da Twitter gibi alanlarda değişik ve kısa içerikler yazmayı sürdürüyor. Bu şekilde anlatabileceğimiz daha pek çok sosyal mecra vardır. Ayrıca bu sosyal medya alanlarından birçoğunu aynı anda kullanmayı tercih eden geniş bir kitle var.

Emre Balım da; birçok sosyal medya alanında birden paylaştığı içerikleriyle takipçi sayısını devamlı arttıran kişilerden biridir. Tiktok alanındaki devamlı paylaşımlarıyla dikkat çeken isimler arasındadır.

Emre Balım ve Tiktok

Önceleri Musically adıyla hizmet veren; ardından Tiktok olarak güncellenen içerik alanında; birçok kullanıcı, ilgi alanlarına göre video ve fotoğraflara ulaşabiliyor; ayrıca pek çok isim de paylaşımlarıyla siteyi sürekli olarak kullanıyor. Kullanım alanı kısa zamanda oldukça yayılan bu sosyal medya alanında; yeni ortaya çıkan ve içerikleriyle sevilen isimler fenomen hale geliyor.

Bu fenomenlerden birisi olan Emre Balım’ın herkes tarafından tanınan birisi olması; Tiktok medyasındaki çok beğenilen paylaştığı içeriklerden kaynaklanıyor. Emre Balım’ın Tiktok alanında şu anda 4.2 milyon takipçisi var. Bu alanda kullandığı hesap ismi de; sanatsokakta olarak geçiyor. Bu mecrada 194 kişiyi takip eden fenomen; Tiktok sayfasında toplam 55.5 milyon kişi tarafından beğeni almış durumda.

Emre Balım Tiktok mecrasında Türkiye’nin en çok takipçiye sahip 5. Fenomeni olmuştur.

Emre Balım ve Instagram
Emre Balım ve Instagram

Emre Balım ve Instagram

Instagram medyasında; sanatsokakta.offical ismiyle hesabı bulunan Emre Balım; sayfasında bugüne kadar toplam 46 gönderi paylaşmış durumda. 18.6 bin takipçisi bulunan fenomen isim; 255 kişiyi de takip ediyor.

Instagram uygulaması; son yıllarda kullanımı hızla artan sosyal medya alanlarından birisidir. 2010 yılında uygulamaya konulan uygulama; o günden bu yana oldukça ilgi görüyor.

Emre Balım ve Twitter

Twitter alanında; sanatsokakta adıyla içerikler paylaşmaya devam eden Emre Balım; bu mecraya 2019 yılında katılmıştır. Twitter, yine çok sık kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri. Kısa ve öz yazılarla; düşüncelerin iletilmesini sağlayan orijinal bir uygulama olan Twitter; bilgi paylaşımı konusunda da oldukça hızlı ve etkili bir alan.

Emre Balım ve Youtube

2019 yılında açtığı Youtube kanalında da paylaşımlar yapan Emre Balım; bugüne kadar sayfasında 66 bin civarı görüntüleme almış durumda. Kendisini ‘şehir şehir gezerek sokaklarda, kalabalık caddelerde performans sergileyen bir canlı heykel sanatçısı’ olarak tanımlıyor.

 Günümüz dünyasında internet kullanımı artık olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Her geçen gün kullanım sıklığı artan sosyal medya alanları da; bu dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında bulunuyor. Tüm mekân ve insanları kolaylıkla bir araya getirebilen internet mecraları sayesinde artık; deyim yerindeyse dünya daha küçük. Herkesin farklı kültür ve düşüncelerden haberdar olması kolaylaşıyor; insanlar birbiriyle çok daha rahat iletişim kurabiliyor.

Etkileşim ağı oldukça kuvvetli olan sosyal medya alanlarının başında; Tiktok, İnstagram ve Twitter gibi uygulamalar geliyor. Her biri farklı içeriklerle hizmet etse de; insanlar tarafından sıklıkla kullanılıyor ve çok seviliyor. Genelde takipçi anlayışıyla hizmet veren bu oluşumlar; insanların birbiriyle daha kolay iletişim kurmasını ve kendilerini geniş kitlelere çok daha rahat ifade etmesini ve daha hızlı tanınmasını sağlıyor.

Sosyal medya uygulamalarında paylaşımlarıyla beğenilen ve öne çıkan isimler; fenomen olarak tanınırlık dünyasına adım atıyor. Paylaştıkları kendilerine has içeriklerle takipçi sayılarını arttıran bu kişiler; paylaşımlarını hobi gibi yahut profesyonel bir iş gibi değerlendirebiliyor.

 Bu anlamda tanınan isimlerden olan Emre balım da farklı bir içerik anlayışıyla hareket eden ve ilgilendiği canlı heykel sanatı alanında paylaşımlarda bulunan bir isim. Sosyal medya fenomeni olan Emre Balım; ilgilendiği alanlarda yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor ve çok sayıda kişi tarafından takip ediliyor.

Bunun yanı sıra, Semih Varol Kimdir? Sera Varol ile İlişkisi adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.