Mehmet Javeed Kimdir? Aslen Nerelidir?

Son zamanlarda çokça adını duyduğumuz kişilerden birisi de Mehmet Javeed olmuştur. Tiktokta ünlenip takipçi kitlesini diğer sosyal medya hesaplarına taşımayı başaran ünlü isim Mehmetjaveed kimdir? Mehmetjaveed Tiktok fenomenidir. Youtube, Tiktok, İnstagram üzerinden paylaştığı içerikler, videolar ve fotoğraflar ile tanınmaya başlandı. Sosyal medya platformları üzerinde kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan başarılı fenomen geniş hayran kitlelerine ulaştı. Fenomen sadece içerikleri ile değil aynı zamanda sempatikliği ile de gündeme gelmektedir.

Mehmet Javeed Kaç Yaşındadır?

Takipçileri tarafından merak edilen birçok farklı husus mevcuttur. Bunlardan birisi de ünlü ismin yaşı olmuştur. Peki Mehmet Javeed kaç yaşındadır? Ünlü isim 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Sosyal medya fenomeni şu an 20 yaşında.

Mehmet Javeed Aslen Nereli?
Mehmet Javeed Aslen Nereli?

Mehmet Javeed Aslen Nereli?

Son zamanların parlayan yıldızlarından birisi olan Mehmet Javeed kısa sürede birçok kişi tarafından sevilmektedir ve takip edilmektedir. Hakkında merak edilen bir sürü soru mevcuttur. Bunlardan birisi de onun memleketi ile ilgilidir. Peki, Mehmet Javeed aslen nereli? Sosyal medya fenomeni aslen İzmirlidir ancak İstanbul Sultangazi’de oturmaktadır.

Mehmet Javeed Burcu

Hayranlarının merak ettiği şeylerinin ardı arkası kesilmemektedir. Merak edilen şeylerden birisi de Mehmet Javeed burcu olmaktadır. Ünlü fenomenin burcu 19 Kasım’da doğmasından dolayı akreptir.

Mehmet Javeed Boyu ve Kilosu

Hakkında bilinmeyen ve öğrenilmek isteyen birçok şey bulunmaktadır fenomenin. Hayran kitlesi de bunları öğrenmek için sürekli bir arayış içerisindedir. Mehmet Javeed boyu ve kilosu bunlardan birisidir. 178cm uzunluğunda olan başarılı fenomen 65kg ağırlığında olmaktadır.

Mehmet Javeed Sevgilisi Var Mı?

Sadece yaptığı içerikler ile değil aynı zamanda samimiyeti ve güzel yüzü ile de gündeme gelen Mehmet Javeed’in ilişki hayatı da çokça araştırılmaktadır. Peki, Mehmet Javeed sevgilisi var mı? Mehmet Javeed’in henüz ilişki hayatı hakkında bir bilgiye sahip değilizdir. Ancak bilindiği üzere ünlü isimin sevgilisi yoktur.

Mehmet Javeed’in Gerçek Adı

Mehmet Javeed hakkında merak edilen şeylerden birisi de onun adı olmaktadır. Mehmet Javeed’in gerçek adı Mehmet Ulaşan’dır.

Mehmet Javeed Sosyal Medya
Mehmet Javeed Sosyal Medya

Mehmet Javeed Sosyal Medya

Sosyal medyada zaman geçirmeyi çok fazla seven fenomen neredeyse 2014 senesinden beri bu mecrada aktif bir şekilde rol aldığını söylemektedir. Sosyal medya ile bağları 2013 yılında Facebook uygulaması ile başlayan Mehmet javeed sosyal medya hesaplarında kısa bir süre içinde milyonlara ulaşan beğeni ve yüzbinlerce takipçiye sahip oldu.

Mehmet Javeed Youtube

Sadece Tiktok’ta değil diğer birçok mecrada da üne sahiptir Mehmet Javeed. Sosyal medya kullanmaktan zevk alan Mehmet Javeed Youtube hesabına da sahiptir. Youtube hesabında 287 bin kişinin abone olduğu kanalı mevcuttur. İzlenme sayısı da oldukça yüksek olan fenomen düzenli olarak eğlenceli içeriklere ev sahipliği yapan videolar paylaşmaktadır.

Mehmet Javeed İnstagram

Sadece Tiktok platformunda değil diğer platformlarda da gerekli aktifliği sağlayan Mehmet Javeed İnstagram hesabına da sahiptir. İnstagramda kullanıcı adını “mehmetjaveed” olarak kullanmaktadır. Öne çıkarılmış birçok hikayesi bulunmaktadır. Mehmet Javeed İnstagram hesabında 501 bin kişi tarafından takip edilmekte iken o sadece 456 kişiyi takip etmektedir. Aynı zamanda profilinde Youtube linkini de bulunduran fenomenin 137 tane paylaşılmış gönderisi mevcuttur.

Mehmet Javeed Tiktok

Tiktok mecrasından asıl ününe sahip olan Mehmet Ulaşan bu mecrada oldukça aktif rol oynamaktadır. Tiktok biyografisinde “sevginin en güçlü hali ailedir” yazmaktadır. Mehmet Javeed Tiktok kullanıcı adını “mehmetjaveedx” olarak kullanmaktadır. Aynı zamanda 2.1 milyon takipçiye sahiptir. Bunun yanında yalnızca 245 kişiyi takip etmektedir. Son zamanların parlayan yıldızı olan Mehmet Javeed hayli fazla beğeni sayısına da sahiptir. Tiktok’ta 135 bin beğeni sayısı vardır ve bu sayı giderek artmaktadır.

Mehmet Javeed Nasıl Ünlü Oldu?
Mehmet Javeed Nasıl Ünlü Oldu?

Mehmet Javeed Nasıl Ünlü Oldu?

Hayranlarının Mehmet hakkında merak ettiği birçok konu mevcuttur. Bunlardan birisi de ün merdivenlerini nasıl çıktığıdır. Peki, Mehmet Javeed nasıl ünlü oldu? Fenomen önce Scorp kullanmaya başladmış. Ancak orada istediği etkiyi alamamış ve ardından musical.ly kullanmış. O zamanlar içerik üretme gibi bir derdi olmadığını söyleyen fenomen sadece son 9 aydır kendi özgün içeriklerini üretmeye başladığını söylüyor. TikTok’ta da istediği hedefe ulaşan ünlü isimin hedefi ise gerçek bir YouTuber olmak.

Mehmet Javeed Rakibi Var Mı?

Bilindiği üzere bu tarz mecralar hep rakip ilişkileri içerisinde işleme konuluyor. Bu yüzden takipçileri Mehmet Javeed rakibi var mı sorusunu da sık sık sormaya devam ediyor. Mehmet’e göre onun mecrasında onunla aynı işi yapan herkes rakip. Fenomenin verdiği spesifik bir isim bulunmamaktadır.

Mehmet Javeed Kavga

Son zamanlarda patlama yaşayan mecralardan birisi de Tiktok olmaktadır. Ancak sürekli kavgaların olduğunu söylemek de yersiz olmaz. Takipçileri ve hayran kitlesi tarafından çok sevilen Mehmet Javeed de kavga ile anılmıştır. Ancak Mehmet Javeed kavga sırasında yaralanmamış, büyük korkunç bir duruma düşmemiştir. Mehmet Javeed bu olayda AVM’de arkadaşlarını beklerken diğer TikTok fenomenleri tarafından dövüldüğünü anlattı.

Mehmet Javeed Aile

Mehmet Javeed aile bağlarının güçlü olduğunu her zaman dile getirir. Yaşından dolayı olduğu düşünülen aile bağları çok kenetlenmiş bir biçimdedir. Özellikle annesine olan düşkünlüğünü gerek Tiktok videolarından gerekse İnstagram’a attığı fotoğraf ve videolardan anlayabilmek mümkün.

Mehmet Javeed’in Gelecek Planları

İnsanların gelecek planları ve hayalleri çok önem arz etmektedir. Hayranları tarafından Mehmet Javeed’in gelecek planları oldukça merak edilen konular arasındadır. Şu an Tiktok’ta patlama yaşayıp büyük bir hayran kitlesine sahip olan fenomen aynı başarıyı elbette Youtube kanalından da beklemektedir. Gelecek planları arasında tam anlamıyla Youtuberlik yapmak olan Mehmet Javeed’in bu yolda hırslı olduğunu anlamak mümkündür. Aynı zamanda bu hedefini gerçekleştirdikten sonra sinemaya da yönelmeyi düşünen ünlü isim bu hayalleri konusunda son derece hırslıdır.

TikTok fenomeni Yalçın Akdoğan Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.