Son Moda Sonbahar Kadın Kombinleri

Bu Sonbaharda kadınlar yine en şık ve en güzel kombinleri oluşturabilmek adına, en güzel kıyafetleri karşılarında buluyor. Biz kadınlar her zaman için güzel ve zarif görünmek isteyen varlıklar olduğumuz için; mevsime uygun bir görünüme sahip olmak da bizim için bir hayli önemli. Bu yüzden Sonbaharda da, bu mevsime uygun renk ve modelde olan parçaları bir araya getirerek stilimizi tamamlamalıyız. Ünlü moda tasarımcıları tarafından aylar öncesinde planlanan modeller; şimdi birçok farklı markanın raflarında karşımıza çıkıyor. Biz de bu parçalarla sonbahar için en şık kombinleri elde etmeye çalışıyoruz. Son Moda Sonbahar Kadın Kombinleri yazımızda ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlerden bahsedeceğiz.

Ceket Elbise Kombini

Ceket ve Elbise Kombini

Özellikle deri ceketler Sonbaharda kadınların kombin yaparken en fazla tercih ettiği parçalar arasındadır. İster pantolon, bluz ve deri ceketle kombinleyebilir, isterseniz de Sonbahara uygun uzun bir elbise üzerine ceket giyebilirsiniz. Deri ceketlerin yanı sıra; sıcak yapısı ve konforlu oluşu ile dikkat çeken battaniye görünümlü ceketler de farklı kombinler yapabilirsiniz.

Uzun Hırka ve Bluz Kombini

Diz hizasına kadar uzanan yapısıyla dikkat çeken uzun hırkalar; Sonbahara uygun kombin oluşturmak isteyen kadınlar için kullanılabilecek dış giyim parçaları arasında yer alıyor. Uzun yapıda olan hırkaları; gerek pantolon üzeri bluzlarla, gerek mini etek üzeri bluz ya da gömleklerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Örgü Yelek ve Pantolon Kombini

Örülerek tasarlanan yelekler; kadınların giyim alanında Sonbahar ve Kış mevsimlerinde en fazla tercih ettiği parçalar arasındadır. Örgü yelek modelleri şık durmasının yanı sıra, sıcak havalardan koruyucu bir etki da yapmaktadır. Örgü yelek altına bir bluz ya da gömlek giyerek kombinleyebilirsiniz. Pantolon ve bot ayakkabı da bu kombinde yer alması gereken diğer parçalar olacaktır.

Salaş Kazak ve Tayt Kombini

Salaş yapısı ile rahatlığı seven hanımların tercih ettiği kazaklar; Sonbahar’da taytlarla harika bir uyum oluşturuyor. Genelde genç kızlar Sonbahar için stil oluştururken; salaş kazak ve taytları günlük kombinleri için sıkça kullanıyorlar. Altına uygun bir yapıda çizme giyerek kombine son rötuş veriliyor. Bu kombinde dış giyim parçası olarak şık bir ceket tercihiniz olmalı.

Pastel Modası

Sonbahar mevsimi, pastel renklerin ön plana çıktığı ve trend olduğu bir dönemdir. Pastel renklerin hakim olduğu kombinler; bu dönemde kadınların daha modern görünmelerine de yardımcı olmaktadır. Modaya uyumlu bir stil oluşturmak adına kadınların kombinlerinde yer alan kıyafetleri tercih ederken, pastel tonlarına yönelmelerinde fayda var.

Uzun Çizme Kombini

Soğuk ve yağışlı havaların yaklaşmasıyla birlikte artık çizmeler de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Farklı yapılardaki çizmeleri Sonbahar için oluşturacağınız kombinlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tayt ve çoraplarla diz üstü çizmeleri, pantolonlar ya da uzun etek ve elbiselerle kısa bot görünümünde olan çizmeleri tercih edebilirsiniz. Sonbaharda ayakkabı alanında çizmeler, sizin de birçok kombininizde yerini alacak.

Trençkot Modası

Özellikle son yıllarda kadın giyim alanında ciddi şekilde rağbet görmeye başlayan trençkotlar; bu Sonbaharda da yine birçok kombinde yerini alacağa benziyor. Ne kaban, ne de monta benzemeyen, kendine özgü bir duruşu olan ve genelde daha asil, daha şık bir görünüm arayan kadınların tarafından tercih edilen trençkotlar; Sonbaharda kadınların dış giyim alanında yöneldikleri parçalar arasında bulunuyor.

Sonbahar Kadın Kombinleri yazımızı okudunuz. Ayrıca Son Moda Elbiseler yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Medium da yeni yazılarımızı inceleyebilirsiniz: https://medium.com/@modatasarimkursuu