Bu Kış Ne Renk Moda?

Havaların soğuması ve yaklaşan kış mevsimiyle bu senenin sonbahar-kış sezonuna ait en trend parçalar da yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Dolaplarda ve vitrinlerde yerlerini alan kışlık kıyafetler, bu yıl kahverengi ve bej tonlarının hakimiyeti altında… Peki, bu kış hangi renkler moda? Soğuk havalarda konforumuzdan ödün vermeden stilinizi nasıl konuşturabilirsiniz? İşte bu kışın en trend renkleri…

Bej Ve Tonları

bej renk

Bu kış en çok göreceğimiz renk paletini bej ve tonları oluşturuyor şüphesiz. Özellikle uzun kabanlarda, şişme montlarda ve pantolonlarda bu renge oldukça sık rastlayacaksınız. Küçük bir stil önerisi olarak, bej ve tonlarını aksesuarlarınıza da uyarlamayı deneyebilirsiniz. Bej bir fötr şapka ile tamamladığınız görünümünüz, size kışın soğuk günlerinde soft bir hava katacaktır.

Kahverengi Ve Tonları

Kahverengi elbiseler

Asla eskimeyen kahverengi modası bu sene de hızını kesmeden devam ediyor. Özellikle birden fazla kahverengi tonunun kullanıldığı kombinlerin göze çarptığı bu sezonda, çizmeler, kazaklar ve çantalar, bu rengin en çok kullanıldığı parçalar arasında. Giyiminizde kahverengini tercih etmeniz, özellikle sokak stili ve günlük kombinlerde sizi ön plana çıkaracaktır. Özellikle nude tonlarda hafif bir makyaj ile görünümünüzü taçlandırabilirsiniz.

 

 

Turuncu Tonları

Turuncu renk elbiseVe sezonun en dinamik rengi, turuncu… Bu sene özellikle uzun kaşe kabanlarda ve kazaklarda tercih edilen turuncu, verdiği sıcak enerjiyle soğuk kış günlerinde hem içinizi hem görünümünüzü ısıtacak. Özellikle enerjik, dinamik ve fresh bir görünüm için turuncu kazakların yanı sıra turuncu çantalar ve aksesuarlar da tercih edebilirsiniz. Bir çift turuncu küpe veya ince turuncu bir fular, görünümünüzü hareketlendirecektir. Bu rengi özellikle pastel renklerle kullanırsanız, oluşturacağınız tezatlıkla birlikte başarılı sonuçlar almanız muhtemel.

 

Siyah Tonları

Siyah elbiseDolapların asil rengi siyah da, yine bu sene oldukça moda. Özellikle baştan aşağıya siyah bir görünüm, soğuk kış günlerinde hem stilinizi konuşturmanızı sağlayacak, hem de sizi sıcak tutarak konforunuzdan ödün vermenize gerek kalmayacak. Özellikle siyah şişme montlar ve kaşe kabanlar ve postallar bu sezonun joker parçaları arasında.

 

 

 

 

Haki Tonları

Haki renk elbise

Vitrinlere baktığımızda bir diğer göze çarpan renkse haki… Özellikle mont tercihlerinizde haki renkle başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu rengin en büyük avantajı, hemen hemen her renkle kolayca kombinlenebilmesi. Haki bir blazer ceketi beyaz pantolonla kombinleyerek günlük ve şık bir görünüm elde edebilir, akşamları ise siyah bir elbise üzerine giyeceğiniz haki renk kaşe bir paltoyla gece şıklığınıza biraz hareket katabilirsiniz. Kıyafet kombileri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Antrasit Tonları

Antrasit renk elbiseVe bu kışın en büyük trendlerinden biri olan antrasit. Ne siyah kadar koyu, ne geri kadar açık… İstediğiniz soft görüntüyü, hem günlük hem gece şıklığında yakalamak için antrasit rengini tercih etmeniz oldukça yerinde olacaktır. Sokak stilinde antrasit renk triko elbiselerin göze çarptığı bu sezonda, gece şıklığı için de saten bir elbise tercih edebilirsiniz. Bu rengin en çok tercih edildiği bir diğer parça ise kaşe kabanlar. Bu renk bir kaban tercih ederek dolabınıza bir joker parça eklemiş olacaksınız. Bu Kış Ne Renk Moda diyecek olursanız antrasit tonları diyebiliriz.

 

 

 

 

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kıyafet Tasarımları Yazımızı Okuyabilirsiniz