Moda 2017

Moda 2017 Kadın Trendleri

Kadınlar için moda 2017 oldukça hızlı başladı. Yılın trendleri konusunda biraz araştırma yapmanız halinde farklı renkler ve tasarımlarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu tasarımların arasında omuz detayları açık kazaklar bulunuyor. Son dönemde bu kazakların bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Pek çok renk ve desenden kazaklara yer veriliyor. Özellikle de geniş omuzlara sahip olan hanımların tercihi haline gelmiştir. Bu kazakların yanı sıra dizlere kadar olan elbiseleri de söylemek gerekiyor. Hem yaz hem de kış aylarına özel olarak üretimi yapılıyor. Burada temel alınan nokta ise kumaş ve renkler olarak biliniyor. Kış aylarında daha çok çizme ya da botlardan tamamlayabilirsiniz. Yazın ise babet ile süslü terlikle kombin yapabilirsiniz.

2017 Kış Trendleri

Kış aylarında bu sene bol kesimlerin dikkat çektiğini söylemeliyiz. Buna bağlı olarak mont ile kaban seçimleri de bir hayli bol kesimlerden oluşuyor. Bel oyuntusu olmayan geniş montların tercih edildiğini göreceksiniz. Moda 2017 yılı içerisinde renklerde de çok bir değişim meydana gelmiyor. Kışın yine koyu renklerin hakim olduğunu göreceksiniz. Yeşil ve tonlarının yanı sıra kahve tonlarının da dikkat çektiği biliniyor. Çanta ile bot detayları da bu renklerin uyumlarına göre tamamlanıyor. Kışın bir de şal modasını unutmamak gerekecektir. Şalların kalın ve desenli olması söz konusudur. Montların dahi üzerinden atabilir ve hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. 2017 yılı içerisinde ponponlara sahip berelerin de ilgi gördüğü açıktır.

2017 Yaz Modası

Sene başından hem kış hem de yaz modasına yönelik ürünler ortaya atılıyor. Bu detayların yanı sıra renklere ve modellere göz atabilirsiniz. 2017 yılı içerisinde de renkli ve şifon elbiselerin tercih edilmesi sağlanıyor. Askı ve kemer detayları hareketli olan bu elbiseleri kombin edebilirsiniz. Kot kumaşların 2017 yılı içinde moda olduğunu söylemeliyiz. Hatta kısa ya da uzun elbiselerde kullanımlarına da yer verebilirsiniz. Beyaz dar pantolonlar senenin trendleri arasında. Yırtık detaylara sahip pantolonları da kombin edebilirsiniz. Moda 2017 adına tarz ürünleri satın alarak birleştirebilirsiniz. Bunun için de mutlaka renk uyumlarına dikkat etmelisiniz. Yazın daha açık renklere ve hafif kumaşlara yer vermelisiniz.

Add Comment