Hakiki Erkek Deri Ceketi

jumbo erkek deri ceket

İnsana asil bir görünüm kazandıran deri ceketler piyasada en fazla taklidi yapılan sahte ürünlerin bolca olduğu bir giyim sektörüdür. Halk arasında çakma diye tabir edilen suni deriler fiyatının ucuz olması nedeniyle tercih ediliyor. Ama her ne olursa olsun gerçek derinin sağlamlığı ve asaleti bambaşka. Kış aylarının vazgeçilmez bir parçası olan deri ceketler…

naturel piton erkek deri ceket

Özellikle chopper motor bağımlılarının imajı haline gelen bu güzel kıyafet insana  farklı bir hava katıyor. Son zamanlarda bazı dolandırıcıların suni ve sahte ürünleri  hakiki deri diye yüksek fiyata satması sık rastlanan bir durum haline geldi. Peki, alacağımız ceketin gerçek deri olduğunu nasıl anlarsınız? Hakiki deri olan ceketler

Hakiki deri olan ceketler de derinin yüzeyini mutlaka kontrol edin. Elinizi sürdüğünüzde hakiki deride pürüzler olmalı çünkü gerçek deride çizikler ve kırışıklıkların olması normal bir durumdur.

Hakiki deriye baskı uygulandığında kırışıklık oluşur ve bu kırışıklık bir süre gitmez fakat suni ürünlerde baskı yaptığınızda ürün aynı kalacaktır. Hakiki derinin kokusu farklıdır. Sentetik ürünlerde ise plastik ve kimyasal kokusunu alırsınız.

Hakiki derinin ufak bir parçasını yakarsanız hafif kömürleşir ve yanmış saç gibi kokar fakat sahtesi yakıldığında plastik kokusu alırsınız.

Hakiki deri ceketi üzerine su döküldüğünde ıslaklığı içine çeker. Sahtesi ise suyu emmez üzerinden su akar gider.
Hakiki derinin katmanları vardır. Bu yüzden kenarları kaba olur. Plastik katkılı ürünlerin katmanı yoktur.
Hakiki deri ceketler kalitesinden ötürü fiyat olarak diğer sahte deri ceketlere göre pahalı olur. Fiyatı ucuz ve hakiki deri diye satılan ürün bulursanız almadan önce bir daha düşünün.

Tabi ki deri ceket sektöründe çok güvenilir marka Franko Armondi harika ürünleriyle görünüşünüze ihtişam ve zarafet katıyor. Kalitenin adı haline gelen Franko Armondi markası kişiye özel dikim ve tasarım seçeneği ile benzersiz müşteri memnuniyeti sunuyor. Yani siparişlerinizi kendi ölçünüze göre ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca Sipariş ettiğiniz tüm ürünlerde kargo ücretsiz. En önemlisi aldığınız ürünlerin sağlamlığı, kalitesi ve kesimlerindeki harika tasarımıyla insana bambaşka bir saygınlık kazandırıyor.

Bu markanın  ürünlerini kullanınca hayatınızda çok şey değişecek. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım Franko Armondi marka bir ceket beni bu markanın bir tutkunu haline getirdi. Çevremdeki arkadaşlarımda tabii ki bu markanın tutkunu oldu. Gerçekten mükemmel ürünler.

Franko Armondi markasının sloganı hakikaten kendini yansıtıyor; %100 Gerçek deri, %100 El işçiliği, %100 müşteri memnuniyeti…

Bayan Deri Ceket Satın Almak istiyorsanız : https://frankoarmondi.com/ buradan satın alabilir erkek deri ceket modellerimizi incelemek istiyorsanız inceleyebilirsiniz.

Moda Tasarım Kursu