Vero Moda

Vero Moda Kış Tasarımları

vero moda

 Kış aylarında tarz olmak adına Vero moda üzerinden ilerleyebilirsiniz. Bu şekilde son moda ürünlerin takibini yapmak ve değerlendirmek zor olmayacaktır. Başta kaban ve mont detaylarına yola çıkabilirsiniz. Püsküllü iplerin de suni kürk detaylarının sık sık kullanılması söz konusudur. Öyle ki bu tarz montların bayanlar tarafından daha fazla dikkat çektiği biliniyor. Kalın olmasından dolayı da kış aylarında seçtiğiniz doğru tercihleri birisi olacaktır. Bu tasarımların daha çok bol kesimlerden oluştuğu biliniyor. Bol olması daha rahat hareket etmenize de yardımcı olacaktır. Bu yüzden hem sıcak hem de rahat olması amacıyla bu moda tasarım ürünleri seçebilirsiniz. Seçimlerinizi kombinlemek adına da uygun kıyafetler tasarımlara yer vermelisiniz.

Vitrin Tasarım Kursu Hakkında Bilgi Alabilirsiniz: https://www.yeniumitmodelistlik.com/vitrin-tasarim-kursu.php

Vero Moda Ceket Tasarımları

Kış aylarının ülkeyi terk etmesi halinde ceket mevsimi başlayacaktır. Ceketlerin farklı renk ve tasarımlardan oluştuğunu görüyoruz. Bu konuda da takibinizi Vero moda üzerinden yapabilirsiniz. Ceketler adına siyah ile kavhe tonları yaygındır. Ancak bunların yanı sıra gri ile yeşil tonları dahi bulunuyor. Kızıllardan kreme kadar farklı renklerden tasarımlara göz atabilirsiniz. Buradan modaya uygun olması amacıyla püsküllere de yer verebilirsiniz. Püskül modasının geçerli olduğu biliniyor. Çoğu renkten ceketlerin püsküller ile süslemeleri yapılıyor. Genel olarak bel kısımlarında da kemerler bulunuyor. Ağır metallerin kullanımına da göz atabilirsiniz. Moda halinde gelen metal süslemeler de dikkat çekiyor.

Vero Moda Hırka Stilleri

 Ceketlerin dışında hırka modasının da olduğunu söylemeliyiz. Özellikle de uzun ve bol olan hırkaların seçimine yer verebilirsiniz. Kalın kumaşlardan örgü hırkalar dikkat çekiyor. Örgü modası uzun süredir ülkemizde yer alıyor. Örgülerin kış aylarında daha sıcak tutmasından dolayı tercih edildiğini söyleyebiliriz. Örgü olarak kazaklar ya da tuniklerden de kombin oluşturabilirsiniz. Baştan aşağıya kadar örgü tasarımlarından kombin oluşturabilirsiniz. Vero moda örgü hırkaların yanı sıra kazaklarda da dikkat çekici ürünlere sahiptir. Özel tuniklerden de seçiminizi yapabilirsiniz. İster bol ister dar kesimli tuniklerden tasarım oluşturabilirsiniz. Kış aylarında renkli çorap ve taytlar ile tunikleri tamamlayabilirsiniz. Altına da hoş botlar ilave edebilirsiniz.

Add Comment