Renkli Yaz Modası

Renkli Yaz Modası Kombinleri

Renkli yaz modası

Vitrin Tasarım Kursu Hakkında Bilgi Alabilirsiniz: https://www.yeniumitmodelistlik.com/vitrin-tasarim-kursu.php

 İlkbahar, yaz modası için daha çok renkli kombinler ile karşı karşıya kalacaksınız. Renkli olmasının yanı sıra çeşitli desenlere sahip elbiseler ya da pantolonlar ilgi görüyor. Mesela şalvar tarzında olan bol pantolonların tercih edildiğini söylemeliyiz. Hafif kumaşlardan tasarlanan bu pantolonların renkli olarak satışına yer veriliyor. Sıcak günlerde bu tarz pantolonları hoş t-shirtler ile kombin edebilirsiniz. Parmak arası sandaletler ile de kombini tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında renkli kolyeler ve bileziklere de yer vermelisiniz. Son zamanlarda birden fazla takının kullanılması da moda haline gelmiştir. Tasarım olan takılar sayesinde hoş gözükebilirsiniz. Ancak tamamen zıt olan takılara yer vermek demode olmanıza neden olacaktır.

Spor Günlük Yaz Tasarımları

 Günlük tasarımlara da göz atabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Daha çok elbise seçimlerinin olduğunu göreceksiniz. Askılı ya da aksız elbise modelleri ilgi görüyor. Renk tercihleri de bayanlara bırakılıyor. Ayaklara kadar uzayan elbiselerin kullanımı daha rahattır. Ancak bunların dışında dize kadar olan elbiseleri de seçebilirsiniz. Yaz modası adına da vücut tipine uygun olarak ilerleme göstermelisiniz. Mesela boya göre ayakkabı seçimi önemlidir. Hasır topuklardan oluşan ayakkabılar daha fazla tercih ediliyor. Hem rahat olması hem de hoş durmasından dolayı tercih edildiğini söylemeliyiz. Ayakkabıların babetlerden yana da seçimini yapabilirsiniz. Sevimli görünümlerinden dolayı günlük hayatta sık sık kullanılıyor. Aynı zamanda rahat olmaları da seçilmelerinde etkendir.

Abiye Yaz Modası Nasıl?

 Abiyeler için farklı kesimler dikkat çekiyor. Yazın giyilen abiyelerin de daha çok farklı kesimlerden oluştuğu görülüyor. Bel ya da göbek kısımları oyuntulu olan abiyeler daha fazla ilgi görüyor. Bunun yanı sıra bacak kısmından da kesikleri olan elbiseleri tercih edebilirsiniz. Daha çok askısız modeller üzerinden duruluyor. Bu modellerin üzerine topuz saçlarının yapılması zarif durmanızı sağlayacaktır. Renk seçimlerinde de saç ve ten renginin önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Elbiselerin boyuna göre de ayakkabı seçmelisiniz. Yaz modasında abiyelere uygun da ayakkabılar bulunuyor. Mesela hafif taşlı ve bileği saran abiye modelleri seçebilirsiniz. Sivri burun olan ayakkabıların da dikkat çektiğini söylemeliyiz.

Add Comment